MAPEI Mapestop 1kg

Kód: 7340032
Akce
Značka: Mapei
3 211 Kč –14 %
MAPEI Mapestop 1kg
3 211 Kč –14 % 2 730 Kč
Skladem do 3 dnů

Injektážní přípravek z koncentrované silikonové mikroemulze pro vytvoření chemické bariéry proti vzlínající kapilární vlhkosti ve zdivu.

 

Mapestop se používá pro vytvoření chemické bariéry proti vzlínání vlhkosti kapilárními póry, které jsou běžně přítomné ve stavebních konstrukcích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mapestop se používá pro vytvoření chemické bariéry proti vzlínání vlhkosti kapilárními póry, které jsou běžně přítomné ve stavebních konstrukcích. Mapestop se používá zejména při sanaci starého, ale i nového cihelného a/nebo kamenného zdiva umístěného na vlhkých podkladech nebo v blízkosti vodních toků, smíšeného zdiva, zdiva vyzdívaného nasucho z tufu, betonového zdiva nebo bloků z provzdušněného betonu.

Mapestop je koncentrovaná mikroemulze bez obsahu rozpouštědel, která se před použitím ředí pitnou vodou přímo na stavbě (1 díl Mapestopu s 15-19 díly vody). Díky malé velikosti částic, od 20 do 60 manometrů, může mikroemulze Mapestop pronikat přítomnými póry hluboko do zdiva, kde po reakci s vodou vytváří účinnou a trvalou vodonepropustnou clonu.

Injektáž Mapestopem musí být provedena v každém předvrtaném otvoru gravitační injektáží s použitím vhodných nádob nebo speciálním nízkotlakým injektážním zařízením (max. 1 bar), až je injektovaná oblast roztokem zcela nasycena

Spotřeba
V závislosti na nasákavosti zdiva, orientačně 8-9 kg namíchaného roztoku/bm zdiva tloušťky 40 cm.

Balení
plechovka 1 kg;
sud 180 kg.

 

Materiálový list:

MAPEI Mapestop

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydroizolace
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: