MAPEI Mapeband EASY H130 role 30 mb

Kód: 7972030
Akce
Značka: Mapei
105 Kč –15 %
MAPEI Mapeband EASY H130 role 30 mb
105 Kč –15 % 89 Kč
Skladem (60 mb)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Gumový pás oboustranně povrstvený netkanou textílií na zhotovení vodonepropustných pružných spojů v hydroizolačních systémech. 

 Cena za 1mb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBLASTI POUŽITÍ

Hydroizolace rohů mezi přilehlými stěnami a mezi stěnami a podlahou. • Hydroizolace pružných dilatačních spár na terasách, balkonech, atd.

 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Mapeband Easy je vyrobený z parotěsného a vodonepropustného pružného gumového pásu oboustranně povrstveného alkáliím odolnou netkanou polypropylenovou textilii. Mapeband Easy je pružný a deformovatelný a podél okrajů má sadu otvorů za účelem dokonalejšího pokrytí vybraným hydroizolačním výrobkem. Mapeband Easy se používá v kombinaci s různými hydroizolačními výrobky, jako jsou výrobky řady Mapelastic, Monolastic, Mapegum WPS a výrobky řady Aquaflex Roof.

 

VÝHODY

Velmi pružný s prodloužením do okamžiku roztržení o více než 300%. • Snadná instalace i díky otvorům podél okrajů. • Díky nepřerušené vrstvě netkané textilie je možné spoje mezi jednotlivými pásy spojovat přímo vybraným hydroizolačním výrobkem. • Může být zcela pokrytý vybraným hydroizolačním výrobkem nebo lepidlem použitým při instalaci obkladů podlah nebo stěn.

 

UPOZORNĚNÍ

Pro dokonalé utěsnění rohů použijte speciální tvarovky 90°a 270° řady Mapeband Easy. • Pro dokonalé utěsnění prostupů potrubí použijte speciální manžety Mapeband Easy.

 

ZPŮSOB APLIKACE

V oblasti rohů a podél okrajů dilatačních spár, kde se bude instalovat Mapeband Easy, naneste vrstvu vybraného hydroizolačního výrobku. Položte pásku správně tak, aby na ní nebyly záhyby nebo vzduchové bubliny a aby otvory po okrajích mohla proniknout hydroizolační stěrka. V případě aplikace pásu Mapeband Easy v oblasti dilatačních spár v potěrech (např. na terasách), se musí páska položit v linii spáry. Spoje mezi jednotlivými pásy Mapeband Easy se musí slepit zvoleným hydroizolačních výrobkem. Jakmile se Mapeband Easy nainstaluje v línii spáry, je možné aplikovat hydroizolační výrobek. Hydroizolační výrobek naneste na Mapeband Easy, v souvislé vrstvě, kromě případů, kdy se bude na  hydroizolační výrobek instalovat obklad nebo dlažba z  keramiky, přírodního kamene nebo mozaiky. V  těchto případech nenanášejte hydroizolační výrobek na celou plochu pásu Mapeband Easy, ale pouze po kraji (označeném otvory), tak aby prostřední část zůstala nepokrytá a bylo možné identifikovat spáru; v obkladu nebo dlažbě se musí spára zhotovit v linii korespondující s dilatační spárou v podkladu.

 

BALENÍ

– Role o délce 30 m a šířce 130 mm

 

Video návod k použití: 

 

 

Materiálový list:

MAPEI MAPEBAND EASY H130 ROLE

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydroizolace
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: