MAPEI Planitop 200 25kg

- 15 %
https://www.prodejstavebnichemie.cz/1508-thickbox/mapei-planitop-200-25kg.jpg

Jednosložková cementová malta s vysokou přídržností k podkladu pro vyrovnání nedokonalých povrchů a konečnou úpravu stěn (sjednocení vzhledu) v exteriéru a interiéru.


Planitop 200 se používá pro vyhlazení nedokonalého povrchu stěn v interiéru a exteriéru před montáží keramických obkladů nebo před prováděním nátěrů.


473

Mapei

Dostupnost ve dnech: 3

1 085 Kč s DPH

Koupit

897 Kč bez DPH

Původní cena: 1 277 Kč

Planitop 200 se používá pro vyhlazení nedokonalého povrchu stěn v interiéru a exteriéru před montáží keramických obkladů nebo před prováděním nátěrů.

Planitop 200 je určen zejména ke sjednocení povrchu a odstranění nedostatků starých a barevných cementových, ale i vápenných omítek, cementových omítek opatřených nátěrem, podkladů z minerálních dřevěných panelů (typu heraklit), sádrokartonu (ten musí být předem ošetřen Primerem G), betonu a starých mozaikových obkladů, pokud jsou tyto povrchy dobře přikotveny k podkladu a dobře očištěné.

Po smíchání Planitopu 200 s 20-23% čisté vody (5-5,75 l vody na 1 pytel s obsahem 25 kg) získáme plastickou maltu, kterou lze snadno nanášet ocelovým hladítkem.

S Planitopem 200 je možno provádět vyrovnání podkladu v tlouštce vrstvy až 3 mm v jednom pracovním kroku.

Po nanesení může být povrch vyhlazen mírně navlhčeným houbovým hladítkem, po vyzrání pak následně upraven Silexcolorem Pittura, Silexcolorem Tonachino, Silancolorem Pittura nebo Elastocolorem.

Planitop 200 vyhovuje minimálním požadavkům normy EN 1504-2 podle zásad MC a IR pro ochranu betonu.

Spotřeba
1,3 kg /m2 a mm tloušťky vrstvy.

Balení
pytle 25 kg.

 

Technické listy výrobků:     DOKUMENTY MAPEI     ODKAZ

  Akční nabídka !

  

  Košík  

  Žádné zboží

  Poštovné 0 Kč
  Celkem 0 Kč

  K pokladně

  Heuréka - Ověřeno zákazníky