MAPEI Mapefinish A+B 30kg

Kód: MSADA06
Akce
Značka: Mapei
2 042 Kč –15 %
Mapefinish A+B 30kg
2 042 Kč –15 % 1 735 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Dvousložková cementová malta pro konečné vyhlazení betonových povrchů.

 

Mapefinish se používá pro vyrovnání drobných nerovností, sjednocení betonových povrchů a k vyhlazení betonových ploch po hrubé reprofilaci. Je vhodný pro ošetření povrchů, které jsou v trvalém styku s vodou. Mapefinish se dodává ve dvou předem nadávkovaných složkách, které musí být smíchány bez přidání vody nebo jiných složek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mapefinish se používá pro vyrovnání drobných nerovností, sjednocení betonových povrchů a k vyhlazení betonových ploch po hrubé reprofilaci.

Mapefinish je vhodný pro ošetření povrchů, které jsou v trvalém styku s vodou. Mapefinish se dodává ve dvou předem nadávkovaných složkách, které musí být smíchány bez přidání vody nebo jiných složek.

Takto připravená malta se nanáší pomocí ocelového hladítka na čistý, pevný povrch, který byl předem důkladně nasycen vodou.

Mapefinish lze nanášet do tloušťky 2-3 mm v jednom nátěru. Stěrka se aplikuje plochým ocelovým hladítkem a vyhlazuje se mírně navlhčeným houbovým hladítkem pouze několik minut po nanesení na podklad.

Mapefinish vyhovuje minimálním požadavkům normy EN 1504-3 pro malty bez statické funkce třídy R2 a minimálním požadavkům normy EN 1504-2 podle zásady MC pro ochranu betonu.

Spotřeba
2 kg/m2 a mm tloušťky vrstvy.

Balení
pytle 24 kg;
kanystry 6 kg.

 

Materiálový list:

MAPEI Mapefinish

Doplňkové parametry

Kategorie: Sanační stěrkové hmoty
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: