MAPEI Mapegrout SV Fiber 25kg

Kód: 2658725
Akce
Značka: Mapei
1 558 Kč –15 %
MAPEI Mapegrout SV Fiber 25kg
1 558 Kč –15 % 1 324 Kč
Skladem do 3 dnů

 Tekutá malta s kontrolovaným smršťováním a velmi rychlým průběhem tuhnutí a vytvrzení a vysokou pevností v tahu za ohybu, určená pro aplikaci až do -5°C a k použití společně s pevnými ocelovými vlákny pro sanaci betonu.

Mapegrout SV Fiber se používá pro sanaci betonových konstrukcí litím do připraveného bednění

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Mapegrout SV Fiber se používá pro sanaci betonových konstrukcí litím do připraveného bednění. Mapegrout SV Fiber je díky vysoké pevnosti v tahu za ohybu obzvláště vhodný pro silniční, dálniční a letištní práce a průmyslové podlahy, které kromě toho, že jsou vystaveny dynamickému provoznímu zatížení, musí být velmi rychle uvedeny do provozu. Díky své schopnosti rychlého vytvrzení může být Mapegrout SV Fiber používán až do teploty -5°C.

Mapegrout SV Fiber se skládá z vysokopevnostních cementů, tříděného kameniva a speciálních přísad a připravuje se smícháním obsahu jednoho pytle s 13,5-14,5% vody a 2,5% Fibre R38, pevných háčkovitých vláken z oceli povrchově upravené vrstvou mosazi. Směs se nalévá do utěsněného bednění, přičemž je nutno umožnit odchod vzduchu, který by jinak způsobil tvorbu vzduchových dutin.

S Mapegroutem SV Fiber lze provádět opravy až do 5 cm tloušťky vrstvy. Pro větší tloušťky doporučujeme použít kamenivo vhodné granulometrie. Mapegrout SV Fiber s příměsí Fibre R38 vyhovuje minimálním požadavkům normy EN 1504-3 pro konstrukční malty třídy R4.

Spotřeba
20 kg/m2 a cm tloušťky vrstvy

Balení
 Mapegrout SV Fiber: pytle 25 kg;
 Fibre R38: krabice 2,5 kg.

 

Materiálový list:

MAPEI Mapegrout SV Fiber

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sanační stěrkové hmoty
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: