MAPEI Mapeflex PU45 FT 600ml stříbrnošedý 111

Kód: 6PG011140
Akce
Značka: Mapei
403 Kč –15 %
MAPEI Mapeflex PU45 FT 600ml stříbrnošedý  111
403 Kč –15 % 342 Kč
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Jednosložkový těsnicí tmel a lepidlo  a na bázi polyuretanu s vysokým  modulem pružnosti a rychlým průběhem vytvrzení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mapeflex PU45 je jednosložkové tixotropní lepidlo a těsnicí tmel na bázi polyuretanu s tixotropní konzistencí a rychlým průběhem vytvrzení, který je určen k utěsnění dilatačních spár a konstrukčních spojů na vodorovných i svislých plochách pomocí vhodné vytlačovací pistole nebo stěrky.

Mapeflex PU45 se používá k utěsnění dilatačních a konstrukčních (objektových) spár vystavených pohybu až do 7,5% původní šířky jak na stěnách, tak na betonových podlahách parkovišť v interiéru i exteriéru, supermarketů, obchodních center a skladů nebo jako lepidlo pro spojování různých materiálů nebo lepení prvků na nejrůznější druhy povrchů.

Mapeflex PU45 výborně lepí kámen a cihlu, kovové prvky jako například dešťové žlaby a svody, odpadní potrubí a ochranné rohové lišty ze dřeva a plastu a sádrové dekorativní prvky.

Mapeflex PU45 má dobrou přídržnost ke betonovým podkladům, i podkladům z přírodního kamene. Použití Primeru AS se doporučuje v případě, že povrchy nejsou dostatečně pevné nebo jsou lehce sprašné a v případech, kdy jsou spáry vystaveny vysokému mechanickému provoznímu zatížení nebo při častém a dlouhodobém kontaktu s tekutinami. V případě použití na nesavých površích jako je například železo, ocel, hliník, měď, ozinkovaný plech, keramika, klinker, sklo a lakovaný plech je přídržnost Mapeflexu PU45 dobrá, přesto však pro zlepšení přídržnosti k podkladu doporučujeme předchozí aplikaci Primerem M.

Výrobek je připraven k okamžitému použití a je dodáván v recyklovatelném hliníkovém „salámovém“ balení pro snadnou aplikaci speciální vytlačovací pistolí.

Ve shodě s normou ISO 11600 je Mapeflex PU45 klasifikovaný jako F – 25 LM.

Spotřeba
– jako těsnicí hmota: v závislosti na velikosti spáry
– jako lepidlo: v závislosti na zvoleném způsobu lepení (plošně nebo bodově).

Balení
20 ks (salámové balení po 600 ml).
12 ks (kartuše po 310 ml).

 

Materiálový list:

Mapeflex PU 45 FT

Doplňkové parametry

Kategorie: Polyuretanová lepidla
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: