DISTAR CoolGEL pro chlazení korunek a vrtáků 250ml

Kód: DIS19568444005
Novinka
Značka: DISTAR
193 Kč
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Chladicí gel pro vrtání DISTAR CoolGEL. Po označení pracovního povrchu se gel nanáší na oblast budoucího otvoru. Během vrtání gel absorbuje řezné produkty a váže je, aby se zabránilo jejich šíření po okolí. Kromě toho dochází k účinnému chlazení vrtáku, které je tak dobré jako chlazení vodou. To zvyšuje rychlost vrtání a udržuje vysokou životnost vrtáku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DISTAR CoolGEL - čisté vrtání.

Vrtání otvorů v porcelánovém gresu je vždy doprovázeno znečištěním pracovní zóny. Pokud se jedná o vrtání nasucho, vytváří se velké množství prachu. V případě vrtání s chladicí kapalinou - proud špinavé vody. Všechny tyto faktory komplikují proces, znesnadňují ho a musíte pracoviště konečně vyčistit.
Existuje řešení - chladicí gel pro vrtání CoolGEL.

Po označení pracovního povrchu se gel nanáší na oblast budoucího otvoru. Během vrtání gel absorbuje řezné produkty a váže je, aby se zabránilo jejich šíření po okolí. Kromě toho dochází k účinnému chlazení vrtáku, které je tak dobré jako chlazení vodou. To zvyšuje rychlost vrtání a udržuje vysokou životnost vrtáku. Po vyvrtání stačí plochu pro vrtání otřít ubrouskem a vše je čisté a suché.
Díky své husté konzistenci lze gel aplikovat na vodorovné i svislé povrchy.
Funguje nejlépe pro vrtáky o průměru až 35 mm.
K dispozici v nádobě o hmotnosti 250 g, což je dost na asi 20–25 otvorů. Hlavními složkami jsou voda a přísady, které zlepšují vrtání. Gel je zcela bezpečný pro zdraví, i když se dostane na lidskou pokožku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí pro obkladače
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: